Zadanie

Program lojalnościowy: „Strefa korzyści” stworzyliśmy w celu zwiększenia zaangażowania i częstotliwości wizyt w centrum handlowym. Program ten oferuje różne benefity i nagrody za dokonywanie zakupów i uczestnictwo w wydarzeniach w Galerii Bronowice. Naszym zadaniem była również edukacja najemców, dla których przygotowaliśmy dedykowane foldery informacyjne. Podczas eventu promocyjnego, dzięki naszym hostessom, które rzetelnie tłumaczyły zasady działania aplikacji – została pobrana aż 910 razy przez okres dwóch dni.

Jak to ograliśmy?

Zaproponowaliśmy szereg działań informacyjnych, za sprawą których klienci w łatwy sposób zapoznali się z mechanizmem działania aplikacji. Aby korzystać z programu należy pobrać aplikację mobilną Galerii Bronowice. Po rejestracji otrzymuje się kartę lojalnościową lub kod QR, który należy okazać przy każdych zakupach w sklepach partnerskich. Każde wydane pieniądze w sklepach partnerskich są przeliczane na punkty, które można wymienić na nagrody i korzyści.

Skutki realizacji

Dzięki naszym działaniom aplikacja stała się bogatsza o kupony rabatowe, system zbierania punktów i wydawania nagród.

Z rysownikiem Pawłem Jarońskim stworzyliśmy limitowane nagrody, promujące program i Galerię, nawiązując do claimu „Miejsce na Twój czas”. Powstały ilustracje z hasłami: „Miejsce na ZAKUPY”, „Miejsce na PROMOCJE”, „Miejsce na AKTYWNOŚĆ”, „Miejsce na MODĘ” i „Miejsce na POSIŁEK”.

opinie klientów

Profesjonalne podejście, fachowe doradztwo i dbałość o każdy detal, sprawiły, że program lojalnościowy Strefa Korzyści stał się atrakcyjny dla klientów galerii.

Bardzo dobrym pomysłem były limitowane nagrody z humorystycznymi grami słownymi, nawiązującymi do hasła Galerii Bronowice „Miejsce na twój czas”


Agnieszka Parchimowicz


Marketing Manager

NHOOD

Realizacje, które

sprzedają

Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji kampanii reklamowych, organizacji eventów, prowadzeniu działań promocyjnych w sieciach i galeriach handlowych.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia i technologie, dzięki czemu zawsze jesteśmy na bieżąco z trendami i innowacjami w branży reklamowej.

Zwiększ sprzedaż
z pomocą ekspertów

Pomożemy Ci osiągnąć sukces w biznesie dzięki kompleksowej i skutecznej obsłudze marketingowej.
Skontaktuj się z nami już dziś!

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing