Zadanie

Zaprojektowaliśmy oraz zbudowaliśmy wysokojakościowe i przykuwające oko showroomy, w których zaprezentowane zostały produkty Decathlon. Wyeksponowaliśmy nie tylko rowery i trenażery ale również akcesoria. Do ekspozycji akcesoriów wykorzystaliśmy standy stworzone indywidualnie dla wyróżnionych dodatków.

strefa/ showroom tematyczny rouvy w głównej alejce w sklepie, wyeksponowanie produktów na srandach, totemach

Jak to ograliśmy?

Stworzyliśmy kreację łączącą ze sobą dwie marki: Zwift oraz Decathlon, a później Rouvy oraz Decathlon. Grafika stanowiła tło dla głównych elementów showroomu: telewizora połączonego z aplikacją Zwift/Rouvy oraz sprzętu od Decathlon.

Zaproponowaliśmy i wdrożyliśmy rozwiązania techniczne. Bazując na wysokiej jakości systemie podświetlanych wydruków tekstylnych, stworzyliśmy standy z wbudowaną półką na Apple Box oraz ukrytym uchwytem na telewizor.

Wykonaliśmy również wersję standu, który bazował na płycie HIPS. Pod sprzętem sportowym została umieszczona specjalna zadrukowana wykładzina zabezpieczająca podłogę sklepu oraz wyznaczająca obszar całego stoiska. Wielkość poszczególnych showroomów dopasowaliśmy do wymagań sklepów.

Skutki realizacji

Nasze showroomy można zobaczyć we wszystkich sklepach Decathlon w całej Polsce.

Za pośrednictwem showroomu tematycznego poszerzyliśmy wiedzę techniczną klientów. Klienci dzięki możliwości przetestowania produktu, chętniej dokonywali zakupów.

mężczyzna wypróbowujący trenażer rowerowy na strefie tematycznej zwift, jadący przed TV zawieszonym na ściance podświetlanej

Realizacje, które

sprzedają

Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji kampanii reklamowych, organizacji eventów, prowadzeniu działań promocyjnych w sieciach i galeriach handlowych.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia i technologie, dzięki czemu zawsze jesteśmy na bieżąco z trendami i innowacjami w branży reklamowej.

opinie klientów

To, co udało się Nam wspólnie przez ten rok zrobić, nie obeszło się bez echa w Polsce. Współpraca była czystą przyjemnością. Wszyscy, którym Was poleciłem, są zadowoleni ze wspólnej współpracy. Życzę każdemu takich partnerów.


Mikołaj Chrustowski


Specjalista ds. Komunikacji oferty handlowej Decathlon Polska

Zwiększ sprzedaż
z pomocą ekspertów

Pomożemy Ci osiągnąć sukces w biznesie dzięki kompleksowej i skutecznej obsłudze marketingowej.
Skontaktuj się z nami już dziś!

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing

Ogrywamy marketing